Techninis aprašymas


Pamatai
Gręžtiniai poliai, monolitinis rostverkas.

Išorinės sienos
Išorinės sienos iš monolito ir silikatinių plytų/blokelių mūro, apšiltintos pagal projektą akmens vata/polistireniniu putplasčiu. Fasadas kombinuotas: cokolis klijuotas plytelėmis, dalis fasado – tinkuotas dekoratyviniu  tinku, dažytas, kita dalis padengta klinkerio ar akmens masės plytelėmis. Nuo 2 iki 16 aukšto fasado apdaila: akmens vata ir aliuminio kompozito plokštės.

Vidinės sienos ir pertvaros
Lauko mūrinės buto sienos iš vidaus tinkuotos. Vidaus kambarių pertvaros įrengiamos dvigubo gipso kartono 10 cm storio. Monolitinės sienos netinkuojamos. Sanmazgų pertvaros iš Haus 10 cm pertvarų blokelių, tinkuotos tik iš kambario pusės. Tarpbutinės pertvaros iš 25 cm Haus blokelių, tinkuotos iš abiejų pusių.

Lubos (perdengimai)
Perdengimai tarp aukštų butuose iš monolito gelžbetoninio (paviršiai neapdailinti, pakabinamos lubos neįrengiamos).

Grindys
Grindų pagrindas: išlyginamasis betono sluoksnis su garso  izoliacija, grindų danga neįrengiama.

Įėjimo į butą durys ir langai
Durys – šarvo tipo, apšiltintos, su dviem spynomis, sumontuojami plastikiniai langai, plastikinės balkono durys, su stiklo paketais pagal projektą. Vidaus palangės neįrengiamos.

Televizijos, kompiuteriniai tinklai
Pagal projektą išvedžioti kanalai (be kabelio) ir sienose sumontuotos dėžutės telefono ir kompiuterinio tinklo įrengimui (rozetės nemontuojamos). Telefono ar kompiuterinio tinklo kabelius įveda šių paslaugų tiekėjai, (AB „Telia“ ar kiti) sudarius individualias sutartis su savininku. Kiekviename aukšte sumontuotos ryšių spintos. Pagal projektą nuo ryšių spintos į patalpas atvesti kanalai (be kabelio, kabelį įveda šių paslaugų tiekėjas), sumontuotos dėžutės (rozetės nemontuojamos).

Šildymo sistema
Namo šildymui įrengiama dvivamzdė, priverstinės cirkuliacijos, kolektorinė su individualia šilumos apskaita (kiekvienam butui/patalpai) šildymo sistema. Šilumos šaltinis –  centrinis šildymas iš miesto tinklų. Karštas vanduo ruošiamas katilinėje. Šildymo prietaisai – plieniniai radiatoriai. Šilumos apskaitos skaitikliai įrengti laiptinėse esančiose spintose. Projektuojamas (neįrengiamas) elektrinis gyvatukas sanitarinio mazgo patalpoje.

Vėdinimas
Kiekvienam butui įrengiami ventiliaciniai kanalai, skirti oro šalinimui iš WC patalpos ir virtuvės. Pajungiami priešgaisriniai vožtuvai, kuriuos demontuoti draudžiama. Patalpų vėdinimui Įrengiami sieniniai LUNOS rekuperatoriai su valdymu kiekviename kambaryje. Virtuvėje suprojektuota recirkuliacinis gartraukis.

Vandentiekis ir kanalizacija
Buitinė kanalizacija prijungta prie miesto tinklų. Vamzdynas – plastikinis. Į WC privedami karšto ir šalto vandens įvadai be išvedžiojimų iki prietaisų (prietaisai nemontuojami). Šalto ir karšto vandentiekio vamzdžiai trisluoksniai. Vandens apskaitos prietaisai sumontuoti laiptinėje esančioje spintoje, taip pat yra įrengta bendra namo suvartojamo vandens apskaita rūsyje, vandens įvado patalpoje. Karšto vandens paruošimas vykdomas šilumos mazge.

Elektros instaliacija
Kiekvienoje Patalpoje sumontuotas virštinkinis paskirstymo skydelis  su įvadiniu automatu, grupiniais automatiniais jungikliais ir nuotėkio srovės relėmis. Pagal projektą išvedžiojama elektros instaliacija rozetėms, jungikliams ir šviestuvams. Sienose sumontuojamos rozečių ir jungiklių dėžutės (rozetės, jungikliai ir šviestuvai nemontuojami). Laidai ir kabeliai naudojami instaliacijai – variniai, klojami grindyse ir sienose. Lubose klojami (tvirtinami) atviru būdu. Elektros apskaitos prietaisai sumontuoti rūsyje, atskiroje patalpoje.

Aplinkos tvarkymas
Įrengti privažiavimo keliai, kiemas išklotas trinkelėmis, pasėta veja bei pasodinti želdynai, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelė, sumontuoti kiemo ir namo išoriniai šviestuvai.

Parkavimo vietos
Požeminės parkavimo vietos įrengiamas pagal projektą. Vidinės sienos netinkuotos. Grindų danga- šlifuotos betoninės grindys.

Antžeminės parkavimo vietos lauke bus parduodamas kaip inžinierinis statinys su nustatyta naudojimosi tvarka notarinėje sutartyje.

Pastato energetinis efektyvumas
Pastato energetinė klasė A. Pardavėjas įsipareigoja iki pastato pripažinimo tinkamu naudoti gauti statinio energetinio efektyvumo sertifikatą ir įregistruoti jį registre.

Parkavimo vietos
Pastatas atitinka visu A klasės energetinio efektyvumo reikalavimus. Papildomai gerinant pastato energetines savybes ir siekiant sutaupyti butų savininkų lėšas pardavėjas numato įrengti 9KW galios saulės elektrinę ant pastato stogo, kuri padengs iki 80 procentų   bendrųjų patalpų ir kiemo apšvietimo elektros energijos sąnaudų.

Vadybininko nuotrauka
Mantas Mikša
Adresas

A.Tumėno g. 4, Vilnius

Parašykite mums - padėsime išsirinkti svajonių namus

    Eiti prie įrankių juostos