2022-10-03
BŪSTO MUGĖ
2022-05-10
Susitikime Būsto Mugėje 2022-05-14 nuo 10:00 iki 16:00 val. Radisson Blu Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilnius
2022-03-27
„Skyhome“ ir „Kernavės aveniu“ statybos darbai vyksta sklandžiai ir pagal grafiką
2022-01-19
Saulės elektrinė ant daugiabučio stogo - dabartis ar ateitis?
2021-11-25
Jau iškilo 10 iš 16 „Skyhome“ namo aukštų
2021-08-04
Parkas šalia namų
2021-07-23
Statybos darbai
2021-03-01
Statybos pradėtos

BŪSTO MUGĖ

Susitikime Būsto Mugėje 2022-10-08 nuo 10:00 iki 16:00 val. Radisson Blu Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Daugiau informacijos skaitykite čia

Susitikime Būsto Mugėje 2022-05-14 nuo 10:00 iki 16:00 val. Radisson Blu Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Daugiau informacijos skaitykite čia

„Skyhome“ ir „Kernavės aveniu“ statybos darbai vyksta sklandžiai ir pagal grafiką

Vykstant karui Ukrainoje, sklando kalbos, kad geopolitinė situacija turės didelę neigiamą įtaką statybų sektoriui – sutrikus tiekimui gali pradėti trūkti svarbių statybinių medžiagų, didėti jų kainos, todėl būtų stabdomi projektai ir pan.

Nekilnojamojo turto plėtros įmonių grupės „INFRA GROUP“ atstovai skuba nuraminti ir užtikrinti, kad jų vystomų projektų „Skyhome“ ir „Kernavės aveniu“ statybos darbai vyksta pagal grafiką, statybinės medžiagos yra nupirktos ir sandėliuojamos statybos aikštelėse ar dėl tiekimo jau yra sudarytos sutartys, tad jų tikrai nepritrūks.

„Teigti, kad situacija Ukrainoje daro stiprią įtaką mūsų plėtojamų projektų eigai šiuo metu neturime priežasčių ir tiesiog stengiamės užtikrinti sklandų darbų tęstinumą“, – sako pardavimų vadovas Mantas Mikša.

Šiuo metu baigiamas statyti 13-as modernaus 16-aukščio daugiabučio „Skyhome“ aukštas, o „Kernavės aveniu“ prie pabaigos artėja nulinio ciklo darbai – artimiausiu metu bus baigtas požeminės stovėjimo aikštelės įrengimas.

Kalbama, kad dėl neaiškios situacijos, šiuo metu sumažėjęs būsto pirkėjų susidomėjimas. M. Mikša tikina, kad iš tiesų, pirmosiomis karo dienomis jis buvo kiek pakritęs, bet tai buvo tik trumpalaikis stabtelėjimas. „Kernavės aveniu“ kovo mėnesį butų parduota daugiau, nei ankstesniais mėnesiais. Pardavimų vadovo teigimu, šiuo metu šiame projekte likę 17 butų iš 50-ties, „Skyhome“ daugiabutyje iš 115 parduoti 67 butai. Susidomėjimas šiais projektais nemažėja.

Pasak specialistų, esant didžiulei bendrai infliacijai, skubama gelbėti pinigus nuo nuvertėjimo ir investuoti į nekilnojamąjį turtą, nes tai viena iš saugiausių investicijų. Manoma, kad ši tendencija artimiausiu metu nesilpnės. Tačiau brangstant statybinėms medžiagoms, trūkinėjant tiekimo grandinėms ir sparčiai didėjant bendrai infliacijai, prognozuojama ir didėjanti statybos darbų savikaina, o tuo pačiu – didesnės būsto kainos. Šios aplinkybės skatina pirkėjus net ir esant dabartinio neapibrėžtumo greičiau sudaryti sandorius ir investuoti santaupas.

Saulės elektrinė ant daugiabučio stogo - dabartis ar ateitis?

Ar verta įrengti elektrinę ant daugiabučio stogo?

Specialistų teigimu, daugiabučiuose bei individualiuose būstuose naudojama saulės energija ne tik tausoja aplinką, bet ir leidžia sutaupyti. Kokios saulės energijos diegimo daugiabučiuose namuose galimybės ir ar tai iš tiesų atsiperka?

Paprastas veikimo principas

Saulės jėgainių technologijos nuolat tobulėja ir tampa vis labiau prieinamos – šiandien nedideles saulės elektrines galima pamatyti privačiuose namuose ir net automobiliuose.
Saulės elektrinės veikimo principas gan paprastas – tiesioginę saulės šviesą „gaudantys“ moduliai ją konvertuoja ir gamina elektros energiją gyventojų reikmėms. Saulės jėgainė padeda taupyti elektros sąnaudas ir tiekia ekologišką, itin mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančią energiją.

Pavyksta sutaupyti šimtus eurų

Vienas dažniausių klausimų, svarstant apie saulės elektrinę – ar tai tikrai atsiperka?

Specialistai teigia, kad žalioji energetika naudinga ne vien ekologijai, bet ir gerina pastato energinį efektyvumą bei leidžia sutaupyti. Puikus to pavyzdys – 16 aukštų „Skyhome“ daugiabučio projektas Viršuliškių mikrorajone. Ant pastato stogo įrengta moderni saulės elektrinė, kurios energija pasitelkiama gyvenamosios teritorijos, laisvalaikio erdvių, vaikų žaidimo aikštelių, daugiabučio laiptinės ir koridorių apšvietimui LED šviestuvais.

Vienas iš projekto autorių, nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros įmonės „Infra Group“ vadovo Sauliaus Skrolio teigimu, skaičiai įrodo, kad saulės moduliai yra pasiteisinantis ir ekonomiškas sprendimas: „Pavyzdžiui, gyventojai, turintys 3 kambarių butą su požemine automobilio parkavimo vieta ir sandėliuku, už bendro naudojimo elektrą liepą mokėjo tik 0,49 Eur, o sausį – 3,29 Eur. Mokant tik už vieną butą be sandėliuko ir parkavimo vietos, bendro naudojimo elektra vidutiniškai kainavo vos 0,51 Eur per mėnesį“. Jo teigimu, ilgalaikėje perspektyvoje tvarios energetikos pasirinkimas padės gyventojams sutaupyti šimtus ir net tūkstančius eurų.

Siekiant užtikrinti žmonių ir būsto saugumą, „Skyhome“ daugiabutyje įrengti A klasės gaisrinio atsparumo saulės energijos moduliai. Jie brangesni už įprastus, tačiau yra saugesni, nedegūs. Remiantis skaičiavimais, per 7 metus saulės jėgainė atsipirks, o po dešimtmečio ar vėliau susidėvėję moduliai bus lengvai pakeičiami naujais.

Saulės jėgainių vis dar vengiama

„Infra Group“ vadovas S. Skrolis teigia, kad saulės energetika yra perspektyvi, ekonomiška ir puikiai tinka lietuviškam klimatui. Įdomu tai, kad nors saulės modulius galima įrengti praktiškai ant visų pastatų stogų, tačiau įkurdinti saulės jėgaines naujuose daugiabučiuose vis dar iššūkis. Pasak jo, pastebima tendencija, kad nemažai nekilnojamojo turto vystytojų vengia žaliosios energetikos sprendimų. Tai naudinga pirkėjams, bet saulės jėgainės technologija tikrai ne visada pakelia pardavimus ir gali būti tam tikru nuostoliu įmonei. „Vis dėlto, mūsų komanda nepabijojo šios rizikos. Siekėme sukurti unikalų projektą ir būsimiems „Skyhome“ gyventojams suteikti didesnę pridėtinę vertę. Esame neabejingi tvarumo idėjoms, todėl investavome į švaresnę aplinką, o kartu – ir į didesnį energinį efektyvumą“, – teigia Saulius Skrolis.

Jau iškilo 10 iš 16 „Skyhome“ namo aukštų

UAB „Infra Group“ vystomo projekto „SkyHome“ statybų darbai vis labiau įsibėgėja – jau iškilo 10 iš 16 modernaus daugiabučio aukštų. Numatoma statybų pabaiga – 2022 m. IV ketvirtis, tačiau laisvų butų kiekis sparčiai mažėja – šiuo metu parduota 40 proc. butų.

Projekto vystytojas pirkėjams siūlo patogų butų išplanavimą, kokybiškas medžiagas, A energetinio efektyvumo klasę, saulės elektrinę ant stogo, individualią rekuperacinę sistemą.

Kiekvienas butas turės erdvų balkoną, tad jame bus galima dirbti, skaityti ar mėgautis panoraminiais Vilniaus vaizdais kartu su draugais.

Netoliese besidriekiantis Vakarinis aplinkkelis, Narbuto gatvė su viešojo transporto stotelėmis užtikrina, kad bus paprasta pasiekti miesto centrą ar užmiestį. Visai čia pat yra pramogų centras „Moon Play“, duris šiemet atvėręs didžiausias Europoje išparduotuvių ir šeimos laisvalaikio centras „Outlet Park“. Priešais sklypą atsiveria žalioji zona: miškelis, tvenkinys, planuojama įrengti parką su pasivaikščiojimo takais ir šunų vedžiojimo aikštele.

Namo kieme bus įrengta sporto, vaikų žaidimų bei poilsio aikštelės, netoliese yra keli darželiai bei mokyklos.

Norite, kad „SkyHome“ taptų Jūsų namais? Išsirinkite butą ir skubėkite rezervuoti!

Parkas šalia namų

Želdynų pasigendantys Viršuliškių gyventojai greitu metu turės dar vieną sutvarkytą žalią viešąją erdvę ties J. Rutkausko g. ir Pilaitės pr. Į jos įrengimą bus įtraukti aplinkinių teritorijų vystytojai. Projektinius pasiūlymus, kurie po kelių savaičių bus pristatyti viešai, greta statomo daugiabučio vystytojų „Infra group“ iniciatyva rengia bendrovė „Mutuus“.

Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/miestas/virsuliskese-planuojama-nauja-viesoji-erdve/ .

Viešosios erdvės ties J. Rutkausko g. ir Pilaitės pr. sutvarkymo projektinių pasiūlymų viešasis svarstymas vyks rugpjūčio 19 d. 18:00val. Projektiniai pasiūlymai

Nuotolinės transliacijos prisijungimas  – shorturl.at/yHLP6

Statybos darbai

Įrengiamos 3 aukšto kostrukcijos

Statybos pradėtos

Pamatų įrengimas

Vadybininko nuotrauka
Mantas Mikša
Adresas

A.Tumėno g. 4, Vilnius

Parašykite mums - padėsime išsirinkti svajonių namus

    Eiti prie įrankių juostos